Lokasyon Yönetimi

 

 

Kütüphane, arşiv ve müzelerde, Ankaref iklimlendirme sistemleri, yangın önleme sistemleri, sensör sistemleri ve yeni nesil depolama sistemleri bütünleşik çözümleri ile etkin bir lokasyon yönetimi sunmaktadır.


İklimlendirme sistemleri, bilinen basit yöntemler yerine merkezi yönetime sahip profesyonel ekipmanlar ile gerçek zamanlı kontrol edilmektedir. Kütüphane, arşiv ve müze eserlerinin doğru nem ve sıcaklık seviyelerinde saklanabilmesi ve kullanıcıların konforuna uygun yaşam alanlarının oluşturulması sağlanmaktadır.


Sensör sistemleri, belirlenmiş alanlarda ölçülmesi ve takip edilmesi gereken tüm parametrelerin, ihtiyaca özel seçilen sensörler kullanılarak değerlerin tek merkezde toplanmasını, izlemesini ve raporlanmasını sağlayan lokasyon yönetim çözümleri sağlamaktadır.


Yangın önleme sistemleri ile kütüphane, arşiv ve müzeleri koruma altına alırken kullanıcıların, ziyaretçilerin ve çalışanların zarar görmeden bu ortamlarda bulunmalarını sağlamaktadır. Ankaref tarafından önerilen de-oksidasyon ile sürekli olarak ortamdaki “Oksijen” değeri yangının oluşmaması için minimum değerinden altında tutulmaktadır.

 

 


      Yeni Nesil Kompakt Raf       Sensör Sistemleri      İklimlendirme Sistemleri       Yangın Önleme Sistemleri

 

 

 

 

© 2020 KAMREF, Tüm Hakları Saklıdır.